لیزر بیکینی در کرج

لیزر موهای زاید بیکینی یکی از راه‌های معتبر و موثر برای حذف موهای ناخواسته در این منطقه بدن است. در این مقاله، به بررسی رفع موهای زائد و مزایای آن خواهیم پرداخت.

لیزر موهای زائد بیکینی چیست؟

لیزر موهای زاید بیکینی یک روش از بین بردن موهای زائد بدن است که با استفاده از لیزر صورت می‌گیرد. در این روش، با دستگاه لیزر اشعه قوی برای سوزاندن فولیکول ریشه موها به پوست تابانده می‌شود.

با این روش تخریب ریشه موها با سریعترین و ماندگارترین حالت ممکن انجام می‌شود. همراه با پشت سر گذاشتن هر جلسه، تعداد موهای زائد در بیکینی کاهش می‌یابد و با تکرار دوره‌های متعدد، موهای بیشتری از پوست برداشته می‌شود.

منظور از بکینی در بدن قسمت‌هایی است که اصطلاحا با لباس شنا پوشانده می‌شود. برای حذف موهای زائد بکینی، از روش‌های مختلفی مانند شمع کشی، وکسینگ، کرم‌های موبر و لیزر استفاده می‌شود. در میان هم این موارد کم دردترین و ماندگارترین نتیجه را از لیزر می‌توانید انتظار داشته باشید.

روش کار لیزر موهای زاید بیکینی

پیش از بررسی روش کار لیزر بکینی بد نیست درباره مدل‌های مختلف بکینی هم اطلاعاتی کسب کنید. لیزر بکینی شامل لیزر بدن با مدل‌های زیر است:

  1. لیزر بیکینی کامل: این مدل شامل لیزر تمامی موهایی است که در منطقه بکینی یعنی موهایی که در قسمت تناسلی و در سطح سرشانه قرار دارند.
  2. لیزر بیکینی خطی: این مدل، شامل حذف موهایی است که در بخش بیرونی و حاشیه قسمت تناسلی قرار دارند.
  3. لیزر بیکینی فرنچ: این مدل شامل لیزر موهایی است که در بخش بیرونی قسمت تناسلی و به شکل V شکل گرفته‌اند.
  4. لیزر بکینی برزیلی: این مدل شامل حذف تمامی موهایی است که در منطقه تناسلی قرار دارند، به جز ناحیه کوچکی در بالای قسمت تناسلی.

قیمت لیزر بیکینی در کرج                                        مزایای لیزر بیکینی

قیمت لیزر بیکینی در کرج

در روش لیزر موهای زاید بکینی، ابتدا باید از تمیز بودن پوست اطمینان حاصل کنید (حتی عرق هم نباید داشته باشید). سپس ژل مخصوص روی پوست قرار داده می‌شود. بعد از آن اشعه با دستگاه لیزر در نزدیکی پوست قرار می‌گیرد.

این دستگاه لیزر دارای یک بار قدرتمند است که به سرعت به پوست اشعه می‌دهد. این اشعه لیزر، حرارتی را در پوست ایجاد می‌کند که باعث تخریب ریشه موها می‌شود.

در روش جدید در کلینیک ما پس از جلسه، بخش‌های پوستی که با لیزر در تماس بوده‌اند، قرمز و دردناک نمی‌شوند. عوارضی مانند خارش بسیار جزئی یا قرمزی بسیار کم در پوست‌های حساس موقتی هستند و در چند روز به طور خودکار بهبود می‌یابند.

مزایای لیزر بیکینی

مزیت اصلی لیزر موهای زاید بکینی این است که این روش موثر و دائمی است. با استفاده از این روش، می‌توان حجم بسیار زیادی از موهای سیاه زائد را برای همیشه از بین برد. علاوه بر این، لیزر موهای زاید بکینی روشی ایمن است که بدون ایجاد مشکلات پوستی برای بیشتر افراد قابل استفاده است.

در نهایت، لیزر موهای زاید بکینی روشی موثر و قابل اطمینان برای حذف موهای زائد بکینی است. با این حال، قبل از استفاده از این روش، بهتر است با پزشک یا متخصص پوست مشورت کنید تا عوارض احتمالی و نکاتی که باید در نظر گرفته شوند را برای شما توضیح کنند. همچنین، بهتر است از مراکز مجهز و معتبر برای انجام این روش استفاده کنید تا از کیفیت و امنیت این روش مطمئن شوید.

مراجعه به اپراتور متخصص لیزر موهای زائد

همانطور که می‌دانید برای گرفتن بهترین نتیجه از هر کار زیبایی باید به مراکز ارائه خدمات زیبایی معتبر مراجعه کنید. درباره لیزر موهای زاید بکینی نیز این مورد صدق می‌کند.

اگر به اپراتور ناوارد و غیر متخصص برای لیزر مراجعه کنید عوارض خطرناکی گریبان گیرتان می‌شود. این عوارض شامل درد، خارش، قرمزی و التهاب پوست است. همچنین، در برخی موارد ممکن است پوست دچار سوختگی و تیرگی نیز گردد!

سوختگی در صورتی رخ می‌دهد که در جلسات انجام شده، حرارت دستگاه لیزر به درستی تنظیم نشده باشد، و باعث نارسایی در پوست گردد.