مزوتراپی مو در کرج

مزوتراپی مو در معنای لغوی آن یعنی درمان متوسط، که نوعی درمان زیبایی محسوب می‌شود. در این نوع درمان  بر روی لایه میانی پوست با استفاده از سوزن موادی تزریق می‌شود. این روش مشابه طب سوزنی است. فرآیند تزریق آمینواسیدها، مواد معدنی، آنزیم‌ها و ویتامین‌ها به لایه میانی پوست با کمک سوزن (گاهی به تنهایی یا مخلوط با یکدیگر)، مزوتراپی نامیده می‌شود.

مزوتراپی از نظر قانونی برای همه‌ی افراد بالای 18 سال امکان پذیر است. ولی شرایط به خصوصی برای بعضی افراد وجود دارد که مانع از انجام این کار می‌شود.

مزوتراپی کاربرد و حوزه کاربرد بسیار وسیعی دارد. موارد بسیاری وجود دارد که محتوای تزریقی را با استفاده از میکرواینجکشن تغییر می‌دهند. مواردی مانند وضعیت سلامتی، سن، ویژگی‌های فیزیکی و نیاز فرد جزء این موارد هستند. برای جلوگیری از مواردی نادر، درمان‌ها به صورت جداگانه انجام می‌شود.

در این شیوه درمانی با استفاده از سوزن‌های بسیار ظریف و تزریق محلول‌های مخصوص به لایه میانی پوست در ناحیه مربوطه برای آسیب‌های پوستی و تنظیم گردش خون ضعیف انجام می‌شود. محتوای محلول‌ها به محل مصرف، هدف مصرف، سن فرد و بسیاری از عوامل دیگر مانند مواد مورد نیاز فرد (ویتامین‌های شخصی، اسیدهای آمینه و مواد معدنی) بستگی دارد.

مزوتراپی یک روش فوق العاده همه کاره است و فواید آن تا حدی به محلولی که برای تزریق استفاده می‌شود بستگی دارد. محلول‌هایی که ما استفاده می‌کنیم حاوی بیش از ۷۰ ماده هستند که بر متابولیسم اسید هیالورونیک و کلاژن تأثیر می‌گذارند، که هر دو برای پوست هیدراته، درخشان و سفت بسیار مهم هستند. ما می‌توانیم از ترکیب‌های سفارشی این مواد کلیدی برای به حداکثر رساندن نتایج استفاده کنیم، چه برای بهبود کیفیت پوست و کمک به پف دور چشم، کاهش خطوط ریز، یا سفت کردن صورت، گردن یا دست‌ها.

مزوتراپی مو در چهار راه طالقانی

هر مرد و زنی که از علائم پیری در صورت خود رنج می‌برد می‌تواند از روش مزولیفتیگ استفاده مناسب کند. با این روش چروک‎‌های تازه که ناشی از افزایش سن و اثرات مضر آفتاب است را از بین می‌برد. افرادی که قصد خلاص شدن از چین و چروک‌های پوست خود را دارند این روش مناسب است. این روش یک روش درمانی به جهت جوانسازی پوست است که بیشتر مورد توجه افراد مسن قرار گرفته است.

کاربردهای بالقوه مزوتراپی عبارتند از:

 • کاهش رنگدانه
 • جوانسازی پوست
 • پوست روشن تر و درخشان تر
 • کاهش خطوط و چین و چروک
 • اسکارهای آکنه را کاهش دهید
 • پوست سفت تر و آبرسانی شده

مزوتراپی مو چگونه اعمال می شود؟
تزریق‌های سطحی که به پوست سر اعمال می‌شود، فرآیندهای طبیعی خود بازسازی و تولید مثل مو را تحریک می‌کند. با قرار دادن مقدار کمی محلول در لایه میانی پوست سر، این فرآیندها تحریک شده و موها تجدید و دوباره رشد می‌کنند.

یک جلسه مزوتراپی مو بسته به اندازه ناحیه درمان تقریباً ۱۰ تا ۳۰ دقیقه طول می‌کشد.

داروهایی مانند فیناستراید که برای استفاده در درمان مو تایید شده است، ویتامین‌ها و عصاره‌های مختلف گیاهی در پوست سر برای ریزش مو استفاده می‌شود. برای دستیابی به نتایج موثر از مزوتراپی مو، هر سلول روی پوست سر باید احیا شود. هر 15 روز یکبار باید به پوست سر اعمال شود. در پایان این دوره، فواصل بین جلسات مزوتراپی ممکن است بیشتر طول بکشد. برخی از افراد هستند که می‌توانند در دو هفته اول روند درمان نتیجه بگیرند.

دوره پاسخ درمانی از فردی به فرد دیگر تغییر می‌کند. از عوامل میزان مهم ریزش مو است. اگر چه نتایج را می‌توان در دو یا سه ماه اول به دست آورد، اما نتیجه نهایی را می‌توان پس از شش ماه به دست آورد.

بهترین کلینیک مزوتراپی مو در کرج

مزایای مزوتراپی مو :

 • جلوگیری از شکافتن مو
 • ریزش مو را کاهش می‌دهد.
 • مشکل شوره سر را کاهش می‌دهد.
 • ترمیم قسمت‌های آسیب دیده پوست سر
 • تحریک کننده مو برای رشد و تولید مثل مو
 • تسریع در رشد فولیکول‌های موی جدید پوست تر
 • گردش خون در پوست سر را تسریع می‌کند و فولیکول‌های مو را تغذیه می‌کند.

همچنین مزوتراپی به عنوان یک روش درمانی جایگزین برای لیپوساکشن استفاده می‌شود که برای رفع چاق شدن پا، کمر، بازو و ناحیه شکم افراد انجام می‌شود. استفاده از مزوتراپی بافت چربی را در بافت زیر جلدی حل می‌کند. کاربرد مزوتراپی را می‌توان با ورزش منظم و رژیم غذایی برای دستیابی به نتایج دائمی‌تر پشتیبانی کرد.

برای تمام سوالات خود در مورد مزولیفتینگ و مزوتراپی مو می‌توانید با ما تماس بگیرید.